EXPLORE. TASTE. SHARE.

Nudlar med krispiga sockerärtor

Nudlar med krispiga sockerärtor

Denna wokrätt är full av smak tack vare de krispiga sockerärtorna och den asiatiskt inspirerade såsen. Alla smaker samlas på tallriken.

Ingrediënten

  • 150 gram noedels
  • 250 gram peultjes
  • 2 malse biefstukken
  • 1 duim gember
  • 4 teentjes knoflook
  • 4 el ketjap
  • 1 el honing
  • 2 tl sesam
  • 2 sjalotten en zonnebloemolie (of gebakken uitjes)
gember_vrij

INGEFÄRA

peulen_vrij

Sockerärta

Förberedelse

  • 1
    Haal de biefstukken uit de verpakking en leg ze op een bord zodat ze op kamertemperatuur kunnen komen.




  • 2
    Maak de teriyaki saus. Schil de gember en snijd in stukjes. Maak de knoflook schoon en hak deze ook fijn. Fruit de gember en knoflook aan in een beetje olie in een steelpannetje. Voeg daarna de ketjap, honing en sesam toe. Laat de saus op laag vuur pruttelen.




  • 3
    Frituur de uitjes. Zet een laagje zonnebloemolie op het vuur. Maak de sjalotten schoon en snijd in dunne gelijke ringen. Haal de ringen los van elkaar en bestuif (optioneel) met een beetje bloem. Frituur de ringen goudbruin en krokant. Zorg ervoor dat het niet te snel of te langzaam bakt. Haal met een schuimspaan uit de olie en laat uitlekken op een stuk keukenrol.




  • 4
    Bereid de noedels volgens de op de verpakking vermelde aanwijzingen. Giet daarna de noedels af en laat uitdampen. Loop de peultjes na.




  • 5
    Je hebt twee opties om dit gerecht te bereiden:
        1: Snijd de biefstuk in reepjes en wok met de peultjes in een grote wok en voeg daarna de noedels en de teriyakisaus toe.
        2: Bak de biefstukken in z’n geheel aan in de wok in een drupje olie en/of boter. Haal bij de juiste gaarheid de biefstukken uit de pan en wok de peultjes nog enkele minuten op hoog vuur.





    • 6
      Alle smaken komen samen op het bord. Garneer met de gebakken uitjes en eventueel nog wat verse kruiden. Eet smakelijk!




    • gember_vrij

      INGEFÄRA

      peulen_vrij

      Sockerärta

      Upptäck läckra exotiska djur...

      Våra produkter

      Blåbär

      Avokado

      Avokado

      Carambola

      Citrongräs

      Butternut squash

      Butternutpumpa

      Salak

      UNG KOKOSNÖT

      INGEFÄRA

      GRANATÄPPLE

      Vit sparris

      groene asperges

      Grön sparris

      Haricots verts

      KOKOSNÖT

      KUMQUATS

      Lime

      MANGOSTAN

      Mango

      NASHIPÄRON

      Discovered Papaya

      Papaya

      Passionsfrukt

      Physalis

      Pitahaya

      Sockerärta

      POMELO

      Rambutan

      SHARONFRUKT

      Brytsockerärta

      FIKON

      SÖTPOTATIS

      Vår webbplats använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse och för att förbättra vår webbplats. Lär dig mer