5 x laagjesontbijt met kwark, granola en exotisch fruit
Kwark, granola en exotisch fruit: een fijne en gezonde manier om je dag te beginnen. Maak er een feestje van met een mooie trifle! Een trifle ken je vast wel als dessert, maar deze variant is toch echt een ontbijtje. De trifle maak je met heerlijke laagjes kwark of yoghurt, (zelfgemaakte) granola en exotisch fruit. Het is heel makkelijk te maken, maar ziet er heel feestelijk uit. Vijf fijne varianten waar wij blij van worden:
Deze trifle is echt een verwen-ontbijtje. De heerlijke zelfgemaakte speculaasgranola en het smakelijke sharonfruit vormen met een goede dikke kwark een topcombinatie.
Deze ontbijttrifle maak je met kwark, granaatappel en zelfgemaakte kokosgranola. Heerlijk en gezond als ontbijt maar trouwens ook heel fijn als dessert!
Dit laagjesontbijt is hetzelfde als de granaatappel trifle hierboven, maar dan met heerlijke mango. Je kunt aan beide varianten natuurlijk nog meer exotisch fruit toevoegen, wat je maar wilt.